Jaké čistící technologie vám pomohou při úklidu interiéru?

Přijde vám, že abyste dosáhli dokonalého výsledku při úklidu domácností, musíte vynaložit hodně úsilí a vše trvá dlouho. Chtěli byste si proces úklid zjednodušit a zkrátit, ale bojíte se, aby zůstal výsledek stejně dokonalý, jak jste zvyklí? 

Jestli jste zvyklí provádět všechny úklidové a čistící práce rukama, děláte je nejsložitějším způsobem. V současnosti jde vývoj neustále dopředu a jsou vyvíjeny stále nové čistící technologie, které úklid vaší domácnosti výrazně usnadní. A výsledek bude minimálně stejný, ne-li lepší.

Osvědčenou značkou je Kärcher

Na trhu v současnosti lze najít hned několik druhů čistící techniky od mnoha značek. Ne všechny produkty od různých značek jsou ovšem tak kvalitní, jak by bylo zapotřebí. Vždy je lepší vsadit na osvědčenou a kvalitní značku. Mezi nejuznávanější výrobce čistící techniky se řadí společnost Kärcher. A to dokonce celosvětově. Kärcher nabízí kompletní sortiment druhů čistící techniky, kterou využívají i profesionální firmy v oblasti úklidu.

a90reality.cz_rea-karcher_cz_01

Moderní stroje na čištění podlah

Z nabídky Kärcher pro čištění podlah v domácnosti jsou vynikající podlahové mycí stroje. Tyto stroje jsou určeny pro efektivní zametání a čištění různých druhů podlahových krytin. Dokáží efektivně odstraňovat nečistoty a přitom jsou šetrné k samotné podlaze. Pro čištění koberců nabízí Kärcher kvalitní průmyslové vysavače i špičkové domácí vysavače.

a90reality.cz_rea-karcher_cz_02

Univerzální parní čističe

Kvalitní parní čističe dokáží nahradit většinu druhů chemických čistidel, které používáte v domácnosti. Dají se využít na čištění obkladů v koupelnách, čištění nábytku i kuchyňských pracovních ploch. Pára si dokáže poradit s mnoha druhy nečistot a také povrch desinfikuje. Výsledkem je čistá domácnost bez chemií. Pro čištění oken Kärcher nabízí AKU stěrku. Jak dopadl tento produkt v testu mytí oken, se můžete podívat ZDE.