Levné ubytování v okolí Plzně najdete v Dýšině

Sháníte na pár dní či týdnů útulné a přitom co nejlevnější ubytování v Plzni a jejím okolí? Pokud nejste nijak zvlášť nároční, pak si zamluvte lůžko v ubytovně, která se nachází v obci Dýšina.

Dýšina je malou obcí, která se nachází přibližně 6 kilometrů od centra Plzně. Je známá především tím, že se zde nachází známý golfový areál, kde se každý rok pořádají významné republikové i mezinárodní turnaje. Obec však vyhledávají i lidé, kteří na Plzeňsko přijíždějí za prací či turistikou a hledají levné ubytování. To jim poskytuje Ubytovna Plzeň – Dýšina.

Útulné a přitom cenově dostupné ubytování kousek od Plzně

Ubytovna v Dýšině patří ve své kategorii k tomu nejlepšímu. A není to jen z hlediska cen. Pokoje, které jsou 2 – 3 lůžkové, nabízejí příjemný komfort. Jsou skromně, ale přitom útulně zařízené, což platí i o objektu jako celku. V jeho rámci můžete jako hosté využívat po celou dobu pobytu parkovací stání, venkovní hřiště na míčové sporty nebo venkovní posezení s grilem. O pořádek se na ubytovně stará ostraha, o čistotu pro změnu každý den uklízečky.

Pokud hledáte tip na levné ubytování v okolí Plzně, Ubytovna Dýšina vás rozhodně nezklame. Den pobytu vás může vyjít na pouhých 130 Kč, což je velmi příznivá cena, kterou ve většině podobných zařízení nenajdete. Do Plzně to přitom máte kousek, městskou hromadnou dopravou či vlastním vozem se do centra západočeské metropole dostanete během 10 minut.

Pro dělníky i turisty

Ubytovnu využívají dělníci, kteří nemají v Plzni trvalé bydliště. Zejména v létě je pak objekt využívaný také turisty, kteří hledají levné ubytování, protože si nechtějí platit drahé hotely a penziony, které jsou beztak po většinu léta zaplněné. V ubytovně v Dýšině se vždy najde nějaké to volné místo. Je však dobré se raději informovat předem. Stačí zavolat na telefonní číslo 604 779 534, případně využít kontaktní formulář, který naleznete na webových stránkách ubytovny.