Šance na výhodný pronájem i koupi bytu v Praze!

Najít kvalitní a přitom cenově dostupné bydlení v Praze, to může znamenat obrovský problém. Poptávka po bytech je stabilně vysoká, takže majitelé bytů nemají žádný důvod ceny snižovat. Zejména pro mladé páry či jednotlivce, kteří chtějí v Praze začít bydlet, to může znamenat velké komplikace. Naštěstí se najdou výjimky…

Menší, ale naprosto dostačující

Výhodná alternativa, jak získat levné a přitom dostatečně komfortní ubytování Praha, je nabídka multifunkčního ubytovacího zařízení Rezidence Topolová. Díky přívětivé koncepci celého projektu je nyní možné si za výhodné ceny koupit či pronajmout menší byt. K dispozici jsou garsoniéry a byty 1+ kk, které jsou vhodné zejména pro jednotlivce či mladé páry, i pro všechny, kdo chtějí bydlet na území hlavního města komfortně a přitom levně.

a90reality_cz_rezidence_01 

Cena se drží nízko i pronájmu i koupi

Rezidence nabízí pronájem bytů na dobu 12 měsíců s možností prodloužení. Cena měsíčního pronájmu činí 9 000, nebo 10 000 Kč včetně poplatků. Cena se odvíjí od velikosti bytu a jsou do ní započítány i měsíční poplatky za energie. Velkou výhodou je, že se platí jen jedna kauce a to ve výši 5 000 Kč. I prodej bytů Praha je v rámci Rezidence cenově přívětivý. Možné je koupit atypicky i klasické řešené garsoniéry či byty 1+kk. Cena zrekonstruovaného a vybaveného bytu o dispozicích 1 + kk (31m2) začíná na 1 630 000 Kč.

a90reality_cz_rezidence_02

Tip – uvažujete o koupi, ale nevíte, zda budete mít na splátky? Můžete si v tom udělat jasno díky této jednoduché hypoteční kalkulačce.

Proč právě zde?

Rezidence Topolová se nachází v atraktivní lokalitě Praha 10. Okolí nabízí kompletní občanskou vybavenost a bohaté možnosti kulturního i sportovního vyžití. Bydlení zde zpříjemňuje i snadná dopravní obslužnost a jistě potěší i blízkost stanice metra Skalka, která leží jen cca 5 minut chůze od Rezidence.