Chcete bydlet v Praze luxusně? Přehled top projektů právě zde!

Není šedý průměr nic pro vás? Chcete si užívat ten nejvyšší komfort? Pokud ano, potom vás obyčejné projekty, kterých je především na území hlavního města Prahy přehršel, nemůžou uspokojit. Poptávka po luxusu roste a s ní naštěstí i nabídka. Přinášíme vám přehled těch nejvydařenějších projektů, které mohou nabídnout opravdový luxus a pozor – za ceny, které mile překvapí.

Bydlení ve stylu králů

Městská část Vinohrady nezískala přízvisko královské jen tak náhodou. Už v dávné minulosti patřily Vinohrady k nejatraktivnějším lokalitám Prahy a nejinak je tomu dnes. Městská část je vlastně centrem Prahy a přesto si zachovává klidný ráz. Všudypřítomná zeleň a jedinečné výhledy na matičku Prahu dělají z Vinohrad místo opravdu hodné králů. V nedávné době zde vznikly hned dvě zajímavé možnosti pro bydlení v luxusním stylu. Jmenují se Villa a Industrial a byly postaveny v rámci úspěšného projektu Rezidence Korunní. V obou případech se jedná o luxusní byty Praha nejvyšší kategorie.

a90reality_cz_sekyra_01

Jsou skutečně odvážné

Další luxusní možnosti bydlení se otvírají v rámci netradičního projektu Rezidence Hřebenky Z, který se nachází na Praze 5. Řadí se mezi nejodvážnější novostavby v Praze současné doby. Vznikla zde totiž osmipodlažní novostavba, ve které jsou k mání byty nejvyšší kategorie od 2 + kk až po luxusní penthouse, který má až 367 m2 čisté podlahové plochy!

a90reality_cz_sekyra_02

Při pohledu do budoucnosti musí srdce milovníka luxusu zaplesat

Na rok 2016 je například plánována výstavba moderního rezidenčního, kancelářského a obchodního centra Rohan City. Extra moderní budova vznikne na rozhraní Karlína, Invalidovny a Libně. Ještě s odvážnější vizí přichází projekt Smíchov City, který je plánován na rok 2017. V rámci projektu má dojít k revitalizaci smíchovského nákladového nádraží, místo něhož vznikne multifunkční čtvrť.

a90reality_cz_sekyra_03

O prodej bytů v Praze je stabilně velký zájem. Pokud chcete to nejlepší, jednejte. Ceny hypotečních úvěrů se drží stabilně nízko, takže současná doba koupi nemovitosti nahrává. Jestliže chcete získat detailnější přehled o vývoji hypotečního trhu, sledujte tuto rubriku.

One thought on “Chcete bydlet v Praze luxusně? Přehled top projektů právě zde!”

  1. Martin napsal:

    Obecně se mi v této vysoké cenové hladině více líbí byty ve staré zástavbě. Například něco jako keplerova10.cz/cs/fotogalerie

Comments are closed.