Hledáte komfortní a přitom levné bydlení v Praze?

Praha nabízí atraktivní pracovní příležitosti, pestrou směsici kultury a další benefity, které jsou s životem v hlavním městě nedílně spjaty. Zásadní problém může nastat v souvislosti s hledáním bydlení. Dostali jste se do situace, kdy vám stávající bydlení přestalo vyhovovat nebo se do Prahy stěhujete z menšího města? Máme pro vás dobrou zprávu. Ani s menším rozpočtem nemusíte činit zbytečné kompromisy. Prodej levných bytů v Praze vás mile překvapí. Prozradíme vám, proč byste se měli zabydlet v novém rezidenčním projektu NA VACKOVĚ.

Levné bydlení na Praze 3 předčí vaše očekávání

Projekt NA VACKOVĚ vznikl ve stejnojmenné lokalitě na Praze 3 a tvoří ho komplex tří budov kolem ulice Olgy Havlové. Zájemci dostanou na výběr z 202 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Za projektem stojí zkušení developeři z Metrostav Development, kteří plynule navázali na úspěšný projekt Alfarezidence. Ten v lokalitě vznikal v období let 2006 až 2011.

a90reality.cz_navackove_cz_01

Bydlení je určeno pro ty, kteří hledají kvalitní a přitom levné bydlení na Praze 3. Byty byly navrženy s ohledem na maximální využití prostoru, vzdušnost a dostatek přirozeného denního světla. Na své si přijdou zájemci o menší i větší bytové jednotky. Budovy A a B budou dokončeny koncem roku 2016 a budova C na jaře 2017. O architektonicky čisté řešení se postarali architekti ze studia MS Architekti.

a90reality.cz_navackove_cz_02

Atraktivní lokalita se slibnou budoucností

Lokalita Vackova se dlouhodobě rozvíjí a v budoucích letech se zařadí mezi centra hlavního města. Přesto si zachovává klidný charakter a nabízí tak skvělé místo pro život. Za zmínku stojí blízkost malebného parku Židovské pece, parku Balkán, přítomnost cyklostezky na Kralupské dráze či populární kino Aero.

Pokud vás bydlení v rezidenčním projektu NA VACKOVĚ zaujalo, sledujte aktuální informace na byty.navackove.cz.