Bydlení v Praze

Hledáte bydlení v Praze a nevíte kudy kam?  Doufám, že tento článek vás alespoň nasměruje k vašemu vysněnému bydlení.

Bydlet v Praze, to je sen mnoha z nás. Avšak jak si takový sen vůbec splnit? Jak by měl takový sen vlastně vypadat? Pokud jste rodina, doporučil bych vám nějaký rodinný domek v přírodě, ovšem poblíž centra. Obec Postřižín by byla pro vás jako rodinu zcela ideální. Leží přibližně 15km severozápadně od Prahy. Nabízí opravdu nádherné domy, od skromnějších po luxusní. Většina domů zahrnují menší zahrady krásně dekorované květinami. Tato obec leží na okraji Prahy, tudíž je tam krásný klídek. Asi 15 km od Postřižin je nákupní centrum Tesco Letňany  a stejná vzdálenost také dělí Postřižiny od metra C Kobylisy. V okolí 2 kilometrů najdete vše důležité: bankomaty, zdravotnické zařízení, školku, poštu, banku, jednoduše vše důležité. Tyto domy se pohybují okolo 2,5 miliónů. Pokud sháníte levnější bydlení, musím vyzdvihnout obec Rudná u Prahy. Jedná se o obytný komplex 5km západně od Prahy. Ceny těchto bytů se pohybují okolo 1-2 miliónů Kč. Tyto byty se nachází v klidné části. Do centra se dostanete za 30 minut. V okolí najdete opět vše potřebné pro spokojené žití: školy, zdravotnické zařízení, poštu, ale i sportovní centrum. Můžete si zde zahrát minigolf, tenis či volejbal. Pokud máte malé děti, je tu park, kde si s nimi můžete volně hrát.

Jste vysokoškolský student, nechcete bydlet na koleji? Hledáte byt? Dnes je moderní pronajmout si jeden s kamarádem  a rozdělit si nájem. Je to velmi chytré, protože se tak dá sehnat i celkem krásný byt. V Albertově se nacházejí velmi krásné, dobře vybavené byty. Ovšem cena pronájmu se pohybuje okolo 7 000 Kč na jednoho. Avšak pokud patříte mezi ty, kteří si dopřejí, tak krásné bydlení, jděte do toho. Firma se jmenuje Albertov Rental Apartments. Na výběr máte několik bytů od 1+kk po 4+kk. Tato ubytování vám nabízí televizi se satelitem a stovkami programů, troubu, mikrovlnku, ledičku, myčku a samozřejmě wifi připojení. Myslím si, že pro mladé je to úplně ideální. Pokud se vám Albertov z mích slov zalíbil, nečekejte, navštivte jej. Najdete ho blízko Karlova náměstí v ulici Na slupí.

Zdají se vám tyto nabídky stále příliš drahé? Nezoufejte. Pokud hledáte byt pro vaši rodinu za přiměřenou cenu, mám pro vás řešení. Oblast v Klecanech je pro vás to pravé. Je zde klid a tento park obsahuje okolo 150 bytových jednotek od 1+kk po 4+kk. V blízkosti se nachází řeka Vltava, dětské hřiště, cyklostezka. Jsou tu dobré autobusové spoje, tak se nemusíte bát, že byste se nedostali domů. Ceny těchto bytů se pohybují okolo 1 milionu Kč, vnitřek bytů je poměrně moderně zařizený, ovšem to záleží na ceně jednotlivého bytu. Pokud máte zájem navštivte je, abyste to viděli na vlastní oči.

Za zmínku stojí i park Hloubětín. najdete vše, co hledáte. Tento park leží v Praze 9. Je to areál blízko centra a navíc okolo sebe máte čerstvý nádech přírody. Hned před vaším bytem najdete hřiště, kde si můžete s vašimi dětmi zařádit. Okolí areálu je opravdu malebné. Vypadá jak vytržené z nějakého filmu. Pokud se budete chtít nějakým způsobem kulturně vyžít, můžete navštívit zdejší plavecký stadión, fitness, motokáry, kino nebo dokonce golf. Samozřejmě tu nechybí to nejdůležitější a to obchody. Na malý nákup je tu 2 minuty vzdálený malý obchůdek a na větší nákupy tu najdete dokonce Obchodní centrum Černý most, který je od vás 7 minut vzdálený. Ceny těchto bytů se pohybují od 2-5 miliónů Kč. I přesto, že jsou docela drahé, myslím si, že mají, co nabídnout.

Doufám, že jsem vás zaujal a nasměroval k vysněnému bydlení, přeji hodně štěstí s hledáním vašeho hnízdečka.

Zdroje:

http://www.nejlevnejsi-byty-v-praze.cz/projekt/park-klecany/170

http://www.jrd.cz/Projekty-JRD/Projekty-prave-v-prodeji/Park-Hloubetin/Cenik#top

http://www.albertov.eu/byty-pronajem-praha/

http://www.nemovitosti-vykupy.cz/kupni-smlouva-na-byt/

http://www.vasebyty.cz/byty/rudna-u-prahy/horelicke-namesti

http://www.bydlenivsade.cz/rodinne-domy.html