Inspektorka nemovitostí – Ing. arch. Eva Chlupová

nemovitost dům zahrada

Proč inspekce nemovitosti? Potřebujete provést odbornou kontrolu a posouzení stavu nemovitosti před její koupí?

V dnešní době mnoho zájemců o koupi domu před rekonstrukcí velice oceňují protokol, který popisuje postup rekonstrukce a celkové náklady na rekonstrukci ve více variantách. Tím mohou  již na začátku procesu odhadnout své možnosti a síly.

Proto jsem tady já, inspektorka nemovitostí, která Vám danou kontrolu provede a seznámí Vás se všemi riziky a nástrahami dané nemovitosti.

Průběh inspekce nemovitosti

Moje práce je prováděna s maxiální možnou pečlivostí a technickou kvalitou. Délku prohlídky nemovitosti nemám nijak časově omezenou, vždy se na daném místě zdržím tak dlouho, jak to je potřeba, abychom odhalili veškeré neodstatky a rizika, popř. závady.

Svým klientům se snažím vše vysvětlit, aby pochopili, o co se vždy jedná.

Finálním výstupem celé inspekce je poté technický protoko, kde je vše popsáno a vysvětleno a tento protokol můžete použít pro další jednání jako jsou například reklamace či soudní spory.

Ve své zprávě po domluvě také navrhuji technické opatření, aby daná závada byla ostraněna.

Nemopas

Pracuji podle medotiky Nemopas, která zajišťuje všem mým klientům maximální kvalitu a spokojenost.

Měření, která jsou případně potřebná v rámci posouzení a odstranění problémů provádím v rámci akreditované měřící laboratoře DEKPROJEKT. Znamená to, že pracovníci, měřící postupy a měřící zařízení pravidelně prověřuje Český institut pro akreditaci.

V rámci svých služeb nabízím telefonickou konzultaci ZDARMA, často tím jasněji odhalíme příčinu problému a řešení je jednodušší.

Další služby

Pracuji v okolí Brna, ale není pro mě problém provést inspekci nemovitosti kdekoliv po České Republice.

Kromě inspekce nemovitosti pro Vás můžu zařídit vystavení Průkazu energetické náročnosti budovy, který je v dnešní době nutný přo prodeji nebo pronájmu jakékoli nemovosti.

Kontaktujte mne a domluvíme se na všem, co budete ode mne potřebovat.