Unikátní zázemí pro firmy v Brně

Každý podnikatel ví, že podnikat, to je skoro jako stavět dům. Je potřeba začít od základů. Ty by samozřejmě měly být dostatečně pevné a stabilní. Jen tak může vzniknout stavba, která bude mít dlouhou životnost. V podnikání to vypadá úplně stejně.

Rozhodnete se, že se budete věnovat určitému oboru. Co by mělo následovat poté? Najít si vhodné zázemí, které bude takovými pevnými základy vaší činnosti. Vlastně už hledat nemusíte. Vienna point je našla za vás. Ve svém oboru vyniká už od roku 2000. V současnosti vám nabízí kancelářské prostory k pronájmu o výměře více než 40 000 m² v technologickém parku přímo v srdci Brna.

Druhy prostorů k pronájmu

Vienna point najde řešení na míru skutečně každému klientovi. Věnujete se mechatronice, testování, kompletování, vývoji nebo výzkumu? Právě pro vás má společnost k dispozici nabídku pronájmu technologických prostor.

Pokud podnikáte například v oboru informačních technologií, oceníte zase kanceláře. V budovách technologického parku pojmenovaných jako Vienna point 1 a Vienna point 2 jsou pro vaše potřeby kanceláře kategorie A. Navíc si je můžete přizpůsobit vašemu individuálnímu přání. Nezáleží na tom, zda požadujete otevřený prostor nebo samostatné kanceláře, které jsou uzavřené. Vienna point se postará o oboje. Samozřejmostí je možnost využití centrálních prostor, kupříkladu úklidu nebo bezpečností služby.

Nebo ke svojí činnosti využíváte laboratoř? Laboratoře jednak disponují výhodnou polohou v atraktivní lokalitě. Mimo tuto devizu vám Vienna point pomůže také zajistit jejich bezpečnost, provozuje zde kamerový systém a zařídí non-stop kontrolu bezpečnostní služby.

Vienna point myslí i na podnikatele, kteří stojí na samém počátku svojí dráhy. S rozvojem vám pomůže nejen, co se týče zajištění prostor. Ty jsou samozřejmě na vysoké úrovni, komfortní a moderní, s využitím restaurace nebo zasedací místnosti. Takzvaný podnikatelský inkubátor je výhodná příležitost k dalšímu profesnímu růstu. Nebudete rozhodně jediní, kdo se sem uchýlí. S dalšími subjekty tak můžete navázat spolupráci. Přečíst si také můžete více o fungování podnikatelských inkubátorů v ČR. Vienna point tímto krokem otevírá dveře mnoha inovativním projektům. Aby bylo zázemí skutečně kompletní, nechybí parkoviště, které čítá pět set míst.

Spojení s okolím

Technologický park je situován naprosto příhodně na trase Brno-Vídeň v blízkosti exitu D1 194 A. Dobré dopravní spojení má i s Prahou a Bratislavou. Komplex se nalézá zároveň ve vzdálenosti pouhých deset kilometrů od mezinárodního letiště Brno-Tuřany. Může nabídnout i nezanedbatelnou devizu v podobě dostupnosti pomocí městské hromadné dopravy a zároveň blízkost centra města a kampusu Masarykovy univerzity, kam se dostanete v horizontu zhruba pěti minut.

Profesní růst

Vienna point se zároveň postará o to, abyste své podnikání mohli dále rozvíjet. Společnost intenzivně buduje partnerství s institucemi EU, také se soukromými společnostmi, rovněž výzkumnými týmy, veřejným sektorem, dalšími technologickými parky, univerzitami i nadnárodními korporacemi.