Moderní bydlení v nových bytech

Lidé již nedávají přednost levným bytům. Chtějí žít luxusnějším a moderním způsobem života. Podle toho se odvíjí i samotná poptávka po nových bytech. Jak tedy může vypadat moderní bydlení?

Novostavby mají přednost

Při výběru nemovitosti hraje velkou roli také její stáří. Aktuálně je trend, kdy lidé vybírají spíše novostavby oproti starým bytům v paneláku. Důvod? Krásný nový byt bez jakékoliv práce a starostí s rekonstrukcí, nebo řešením nefunkčních věcí v bytě samotném, nebo v bytovém domě.

Nové byty si jejich majitelé vyberou dle svých představ. Navíc mnoho nabízených bytů je ve fázi výstavby, takže mají prostor pro klientské změny, kterých se ve velké míře využívá. Jedná se např. o změnu dispozice, změnu uspořádání pokojů, zařízení bytu apod.

Služby u rezidenčních projektů

U některých projektů jsou nabízené další služby. Jedná se právě o takové služby, které napomáhají k pohodlnému a modernímu bydlení jejich obyvatel. Patří sem například nonstop hlídací služba, uzavřený areál, vlastní soukromá školka, obchody, lékař.

Za takové služby je třeba navíc zaplatit. Jejich obyvatelé takové služby ale vítají, proto je většinou využívají pro svou rodinu a pro své blízké.

Pohodlnému a modernímu způsobu života lidé začínají podléhat. Proto se takovéto developerské projekty realizují stále častěji.

Bydlení v přírodě kouseko od centra Prahy

Nový projekt Viladomy Zbuzany nabízí ideální bydlení nejen pro rodiny s dětmi. Třípatrové viladomy, které zapadají do okolní krajiny si oblíbí každý, kdo hledá klidné bydlení v zeleni a zároveň s rychlou a pohodlnou cestou do centra města. Viladomy Zbuzany nabízí moderní bydlení s nízkými provozními náklady.