Nastěhujte se do nové rezidence Byty u parku. Bydlení v Praze v blízkosti zeleně

a90reality.cz_byty_u_parku_uvodni

Rezidenční čtvrť, která vás doslova přitáhne svým promyšleným umístěním, které slibuje jak klidné bydlení, tak zároveň dostupnost veškerého městského komfortu. Je to přesně spojení, které dnes vyhledává celá řada lidí, protože kdo by si nepřál komfortní bydlení v rámci metropole, kdy zároveň bude mít na dosah zeleň a možnosti pro relaxaci a aktivní životní styl. Pojďme se na tuto novou lokalitu blíže podívat.

Byty, které osloví každého

Ačkoliv každý z nás si představuje ideální bydlení trochu jinak, určité atributy jsou vždy společné. Každý dnes zpravidla má rád svůj životní komfort, který mu zdejší rezidenční čtvrť rozhodně nabídne v plném rozsahu. Prodej bytů na Žižkově k tomu nabízí bytové jednotky různých dispozic, a to od 30 m2 po velké pětipokojové byty. Vybrat si zde nové bydlení tak mohou jak jednotlivci, dvojice, tak rodiny. Architekti kladli vysoký důraz na to, aby vnitřní uspořádání těchto bytů splňovalo dnešní představy o moderním bydlení, přičemž zároveň je zde zdůrazněn prvek propojení s exteriérem, který představují:

  • Terasy
  • Balkony a lodžie

Díky tomu vzniká členitá architektura, která zároveň zvyšuje celkovou míru soukromí. Můžete tak trávit čas venku, ale zároveň budete mít prostor pro sebe. Samotné byty jsou dostatečně prosvětlené, což přispívá pozitivní náladě po celý den, pokud už tedy čas trávíte doma.

a90reality.cz_byty_u_parku_01

Okolní příroda i kulturní vyžití

Od začátku hovoříme o bytech, které jsou v blízkosti parku, kdy v tomto případě se jedná konkrétně o park Židovské pece. Ten nabízí mnoho možností pro sportovní aktivity nebo relaxaci. Máte možnost si zde jít zaběhat, zajezdit na kole, můžete zde provozovat libovolný oblíbený sport. Nové byty na Praze 3 také nabídnou v dosahu dostatek kulturního vyžití a možností nakupování. Určitě oceníte také blízkost Vinohrad a možnost kamkoliv se rychle dostat autem nebo MHD.