Ready made společnosti na klíč

Ready made společnosti jsou velmi vítanou záležitostí pro ty, kteří si nechtějí procházet tradičním byrokratickým systémem zakládání obchodních společností. Je to jednoduché, zkrátka a dobře přijdete k hotovému a nemusíte se vůbec o nic starat. Zakoupíte práva k již stabilně fungující firmě, stačí si ji jen nechat přejmenovat podle svého nejlepšího gusta a začít podnikat.

Nebudete mít problémy se zakládáním firmy

Tyto ready made společnosti aneb firmy na klíč za sebou nemají vůbec žádnou obchodní historii, nejsou zatím ekonomicky aktivní a čekají jen na to, až se jich ujmete coby nový majitel. Jsou ale zapsány v příslušném obchodním rejstříku, takže problémy se zařizováním už jsou dávno vyřešeny.

Kolik takové firmy na klíč vlastně stojí? To je různé, podle toho, co požadujete. Rezervaci na konkrétní společnost jde snadno udělat i prostřednictvím internetu. Koncová cena, která se obvykle liší podle základního kapitálu, může být deset tisíc korun i půl milionu. V ceně je často i vedení podnikatelského účtu u některé z tuzemských bank, správní poplatky za ověření listin a registrace společnosti k dani z příjmů právnických osob. V základní ceně je samozřejmě i kompletní dokumentace k převodu společnosti a organizace úvodní valné hromady.

Možnost pořízení i dalších výhod

Dokoupit si můžete v rámci rozšiřujícího balíčku služeb třeba koncesi, registraci společnosti k placení DPH nebo silniční dani nebo mít sídlo společnosti formou takzvané virtuální kanceláře – což šetří čas i peníze všech zúčastněných stran. Pokud chcete vést účetnictví, není problém, firmy orientující se na prodej ready made společností toto samozřejmě také nabízejí.

Založit si také můžete společnost s celoevropskou působností a zvolit si konkrétní rok založení, některé firmy mohou být předzaložené třeba i po několik let.

Více na http://www.yourfirm.cz/nase-sluzby/prodej-spolecnosti/

One thought on “Ready made společnosti na klíč”

  1. Roman napsal:

    Ready made je stále možnost jak rychle založit firmu. To jest pravda. Ale jak moc výhodné to ještě je ,to je již otázka. Změna legislativy atd.

Comments are closed.