Vysnili jste si rodinný dům v Praze? Finep nabízí stylové novostavby na atraktivních adresách

a90reality.cz_finep_cz_nahledovy

Praha láká na bezkonkurenční pracovní příležitosti, pestrobarevný kulturní život a mnohé další benefity, o kterých si může obyvatel maloměsta nechat jen zdát. Ale jak je to s bydlením? Metropole je pro většinu lidí synonymem pro činžáky, v lepším případě pro moderní bytové domy. Nemovitosti v tradičních vilových čtvrtích pak vnímáme jako artikl, který je pro střední třídu finančně nedostupný. Takže bez šance? Rozhodně ne – stačí upřít zrak na nabídku novostaveb od Finepu. Jeden z předních českých developerů staví komfortní rodinné domy v pečlivě vybraných lokalitách.

Rodinné domy Štěrboholy

Lidé, které zajímá prodej rodinných domů, mají pevná kritéria. Touží po spoustě životního prostoru a samozřejmě po zahradě. Obojího nabízí rodinné domy Štěrboholy – znamenitá volba především pro rodiny s dětmi. Budoucí obyvatelé mohou počítat s naprosto bezproblémovými nákupy (supermarkety Lidl a Iceland se nachází pouhé tři minuty cesty), stejně jako s bohatými možnostmi volnočasového využití.

a90reality.cz_finep_cz_01

Ve Štěrboholech si na své přijdou zejména příznivci sportování a relaxace na čerstvém vzduchu v obklopení zelení – blízký přírodní park Hrušov je jako stvořený pro každodenní procházky, cyklistiku nebo in-line bruslení. Pouhých deset minut jízdy autem pak dělí od oblíbeného golfového areálu v Hostivaři.

Rodinné domy ve Stodůlkách

Britská čtvrť, to nejsou jen známé bytové domy, které si za svou kvalitu vysloužili prestižní ocenění Best of Realty. Nedílnou součástí zástavby jsou i nové rodinné domy poskytující dostatek soukromí co by kamenem dohodil od centra (metrem ze stanice B za pouhých 25 minut).

Rodinné domy v Britské čtvrti definuje sousedství s kvalitními službami včetně příjemných kaváren, vinoték, kadeřnictví, restaurací a posiloven. V docházkové vzdálenosti se nachází dětské hřiště a známé nákupní centrum Homepark  Zličín.

a90reality.cz_finep_cz_02

Chcete se o rodinných domech od Finepu dozvědět více? Anebo vás přeci jen zajímají spíše byty Praha? Obojí najdete na finep.cz.