Výhled na Malešický les vás čeká v nové rezidenční čtvrti. Poslední byty k prodeji!

a90reality.cz_malesickyhaj_cz_uvodni

Také s ohledem na současné vysoké ceny bydleni, si lidé nový domov opravdu vybírají. Takovým místem se pro vás může stát atraktivní rezidenční objekt Malešický háj, kde zbývají už pouze poslední byty k prodeji. A není se čemu divit. Tato lokalita je totiž taková oáza klidu, která je přitom nadosah veškeré občanské vybavenosti a vymoženostem, které nabízí bydlení v Praze.

Klidné a pohodové bydlení v Praze

Pohoda a klid vás zde skutečně čekají, protože je to místo, kde bylo už architektonickým záměrem vytvořeno dostatek životního prostoru. V rámci pěti bytových domů, které nepřesahují 5 podlaží, je zde totiž pouhých 107 bytových jednotek. To představuje řidší hustotu, než je obvyklé. Prodej bytů v Malešicíchnabízí byty od 31 m2 po byty s rozlohou až 139 m2. U velkých bytů se přitom jedná o střešní penthousy, které poskytnou exkluzivní bydlení a prostor i pro velkou rodinu. K dispozici zde jsou:

  • Balkony
  • Terasy nebo předzahrádky

Tyto členité prvky dále přispívají celkovému soukromí, které zde v bytech budete mít. Jelikož se jedná o atraktivní lokalitu a s ohledem na všechny klady zdejšího bydlení, je o byty velký zájem a zbývá už pouze několik posledních k prodeji. Máte-li tedy zájem i vy, neváhejte a podívejte se na nabídku volných bytů v této nově budované rezidenční čtvrti. Nastěhování je zde předpokládané během roku 2023, což už přece jen není tak daleko.

a90reality.cz_malesickyhaj_cz_01

Prakticky řešené užitkové prostory

Kromě toho, že je zdejší bydlení skvělé pro život a k dispozici máte mnoho možností v okolí pro sport i relaxaci nebo kulturní vyžití, tak jsou zde také velmi dobře řešené užitkové prostory. Myslelo se tak rovněž na praktickou stránku bydlení, která je vždy důležitá. Bydlení v Praze Malešicích vám tak nabídne také garážová stání nebo sklepní kóje. Tyto prostory najdete příhodně v podzemních podlažích bytových domů.