Originální doplňky do bydlení: Ručně vyráběné macramé závěsné květináče a poličky

Macramé květináče a poličky

Už jste někdy slyšeli o technice macramé? V čem je jedinečná a co díky ní můžete všechno vyrobit? Přesně na to se zaměříme v dnešním článku. Těšit se můžete také na inspiraci originálních květináčů a poliček, které u někoho doma jen tak neuvidíte. Prozradíme vám také, kde je seženete. Pokud milujete ručně vyráběné dekorace a doplňky, které jsou skutečně unikátní, je tohle čtení právě pro vás.

Co je to macramé

Technika macramé neboli jinak řečeno také drhání je velmi starý způsob splétání šňůr a provázků. Kombinací různých druhů uzlů pak vznikají velmi působivé geometrické vzory a obrazce. Výroba macramé je nejčastěji z bavlněného lana, které se vyloženě hodí do skandinávského a boho stylu bydlení. Díky přírodní barvě však mohou vyniknout i v dalších typech interiérů. Výrobků, které se dají z této techniky vyrobit, je celá škála. Nejpopulárnější jsou dekorace na zeď, závěsy na květináče a poličky. Šikovnější si je mohou vyrobit sami a ostatní, kteří nemají tolik času, je mohou z pohodlí svého domova objednat na pár kliknutí a do několika dnů je mít doma. Záleží na vás, pro jakou formu se rozhodnete. S žádnou neuděláte chybu.

Macramé květináče a poličky

Kde koupit macramé výrobky

Jestli vás zaujaly produkty z obrázků v tomto článku, máme pro vás skvělou zprávu. Tyto macramé závěsné květináče a poličky objednáte za skvělou cenu v e-shopu Harasim. Jedná se o ruční práci, a tak si můžete být jisté, že každý kus je skutečně originální. Ozdobit s nimi můžete prázdné zdi, ale zavěsit se dají také do prostoru. V každém případě pokoj dokonale ozdobí. Už máte vybráno? Honem do obchodu a udělejte si hezčí den.

Macramé květináče a poličky 2