Jak postupovat, když chcete koupit nemovitost v Praze?

Rozhodli jste se pro život v Praze? Společně s vámi to každý rok udělají tisíce lidí. Je lepší byt nebo dům koupit, získáte tím více pohodlí a ubude vám starostí. Jak najít rychle nemovitost, která vás uspokojí ve všech směrech? Na co si dát pozor? Kde se bydlí nejlépe?

Dispozice, lokalita a vaše potřeby

Nejdříve ze všeho musíte přesně vědět, co chcete. Udělejte si jasno ve velikosti bytu. Každý člen vaší rodiny potřebuje své místo pro život. V ideálním případě volte byt, který nabídne jednu místnost pro každého člena. Pro rodinné bydlení jsou nejlepší byty 3+kk a větší. Dále se zaměřte na lokalitu. Bude vám vyhovovat život na periferii v blízkosti přírody, nebo je pro vás příjemnější bydlet v centru? Věnujte se také dojezdové vzdálenosti do práce, do školy apod. Zajímejte se také o občanskou vybavenost místa. Jak daleko to budete mít k lékaři, do obchodu apod.? A co hřiště pro děti či místa pro sportování, jsou v dané lokalitě? Máte-li jasno ve všech těchto bodech, vrhněte se na výběr.


Oblíbený projekt v Praze – Nad Přehradu, IV. etapa výstavby

Kvalita a atraktivní ceny

Nabídka s byty na prodej v Praze je široká. Neztratíte se v ní, pokud budete hledat skrze developerské projekty. Výhod to má hned několik. Developerské projekty Praha skýtají kvalitu za ceny, které nejsou přehnaně vysoké, jako tomu je v případě, když se rozhodnete koupit byt za pomoci realitní kanceláře. Výhodou je, že developer nabízí byty v různých lokalitách, staví je s ohledem na potřeby lidí. Trendem jsou byty na periferii, ideální pro rodiny s dětmi. V nabídce mají i nemovitosti v blízkosti centra. Protože jsou všechny ve vlastnictví společnosti, celý proces koupě je rychlý a bezproblémový.

TIP: Je pro vás byt příliš malý? Podívejte se na domy na prodej v Praze.


Jeden z rodinných domů ve Štěrboholech se může stát i vašim domovem…

Finance s pomocí i bez ní

Developerská společnost povětšinou nabízí komplexní služby, tj. pomůže i s vyřízením hypotečního úvěru. Pokud se rozhodnete finance řešit sami, bude se vám hodit tento článek. Popisuje, čemu se při vyřizování hypotéky vyvarovat, abyste získali výhodný úvěr.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *