Chcete uspořádat venkovní párty v zimě? Není problém, když…

I když je venku krutý mráz, můžete se bavit na té nejlepší zahradní párty. Vy budete tím, kdo ji pro své přátele uspořádá rychle a jen s malou pomocí od profesionála. Možností je více, ani jedna není drahá.

Spojení s profesionálem – pronájem za pár kaček

Abyste byli všichni pěkně v teple, bude potřeba na zahradě postavit stan. Kupovat si ho, to by byl pěkně drahý špás. Určitě se vyplatí pronájem stanu. Právě v této chvíli přichází na řadu pomoc od profesionála. Párty stany levně půjčuje AZrent. V nabídce má i velké stany o rozměrech 6 x 3 metry, které se dají spojovat, takže vznikne prostor podřízený velikosti zahrady.

Ve stanech se dá samozřejmě bezpečně topit, takže i když venku mrzne, vy si budete ve stanu chodit v tričku. Ke stanům půjčují také pivní sety. Je to stůl a 2 lavice, na kterých se pohodlně sedí a nezaberou moc místa. K oslavě samozřejmě patří hlavně dobré jídlo. I zde pomůže profesionál a opět to bude AZrent, nabízí totiž pronájem grilů.

Půjčit si můžete velký gril na sele (společnost vám sežene i sele či kýtu), nebo menší gril s kamenem, na kterém rychle připravíte steaky, klobásy i jiné pochoutky. Kolik vás to bude stát? Půjčovna grilu na sele i pronájem párty stanů má ceník na www.azrent.cz.

Perfektní zábava a překvapující pití

Nezapomeňte na zábavu. V pokročilejší fázi večera bude perfektním zpestřením karaoke, výbornou hrou pantomima či kreslení. Máte to štěstí a venku je plno sněhu? Uzavřete sázky, kdo v něm nejdéle vydrží stát bosýma nohama. Je to sice trošku risk se zdravím, ale pokud bude na každého účastníka čekat horký nápoj a teplé ponožky, o nic vážného nejde. Připravit můžete třeba lahodný brusinkový punč. Jak na to? Návod je zde.