Krátkodobý pronájem může být pro majitele bytů lepší variantou

Pokud máte byt v Praze, není jistě od věci jej nechat vydělávat. Meziročně si můžete přijít na zajímavé peníze, dokonce ještě atraktivnější sumu než při dlouhodobém pronajímání. O servis se může postarat specializovaná firma, která zařídí úplně vše potřebné. Vy sledujete vlastně jen aktuální stav konta a statistiky, jež vypovídají o úspěšnosti. Nebude to těžké, naopak, můžete už za chvíli hodně získat!

Vhodně zvolená cena je tu skutečně základem

Nemusí jít o nákladnou záležitost, naopak. Maximální provize je pětina z celkového zisku. Správa krátkodobého pronájmu se navíc postará o vše, co je důležité. Důkladný úklid před příchodem dalšího hosta, jenž bude osobně přivítán. Komfort jako v hotelu, bleskové řešení potíží s prasklou žárovkou nebo topením.

Ale třeba také rychlá reakce na rezervace, která dá jasně najevo, že klient je vážená osoba. Nepřetržitá online komunikace a zkušení údržbáři, to je stavební kámen pro konečný úspěch. Žádné dlouhé vyřizování a nekonečná administrativa, protože dohoda tu bude připravena klidně ještě dnes. Zkušení odborníci se už o vše postarají…

Žádná složitá práce pro majitele bytu

Kolik vlastně činí celková cena správy Airbnb? Za kompletní správu se vším všudy včetně fotek na rezervační stránce, údržby a osobního předání klíčů je to nejvýše pětina z celé rezervace. Pokud se o údržbu a osobní předávání klíčů postará sám majitel bytu, pak dokonce jen desetina.

Je ale jistě lepší mít full time servis pro všechny případy. Jednoduché rozhraní, vše zcela transparentní. Ať už vlastníte garsonku nebo byt o dispozici 2+1, můžete mít během turistické sezony velmi zajímavý měsíční zisk. V Praze je rozhodně neustále co obdivovat, různé koncerty nebo třeba festivaly jsou zde skoro pořád. Hosté si pak mohou jen vybrat, na co budou mít chuť a směle vyrazit.