Tipy pro magnetické štítky – označujte díky nim doma i venku

Magnetické štítky

Magnetické štítky jsou z feritové pásoviny s C profilem. Dá se tak do nich zasunout popisovatelná cedulka a transparentní krycí fólie. Hodí se vám pro označení polic, regálů, strojů, plechových skříní, ale i k přicvaknutí na magnetickou nástěnku. Zhlédněte pár ukázek v článku.

Díky použitému materiálu je můžete použít uvnitř i venku. Na co se vám magnetické štítky hodí?

1) Magnetické štítky jako identifikace strojů, držáků, stojanů inventárními čísly

Jak označit rámy strojů a přístrojů inventárními či identifikačními čísly? Použijte například menší magnetické štítky o rozměru 40 × 10 mm. Na papírové cedulky, které jsou k nim přiložené, napište označení, případně si natiskněte vlastní cedulky. Ty pak jen do magnetických štítků zasuňte a přicvakněte ke kovové konstrukci strojů, přístrojů, roštů, ochranných klecí.

2) Na přicvaknutí upozornění v interiéru i exteriéru

Popisovací magnetické štítky a cedulky jsou z feritových magnetů, odolají vlhkosti i korozi. Můžete je použít i venku. Popsanou zasunutou papírovou cedulku je pak ale dobré zalaminovat nebo použít plastovou. Venku s nimi můžete označit pozinkované sudy a nádoby na vodu nebo například umístění rostlin ve skleníku.

3) Magnetické cedulky na označení plechových skříní ve výrobě

Pokud vyrábíte, montujete, asi víte, jak je důležité dobře hospodařit s časem. Napište na větší magnetické cedulky, kde jaký materiál či nářadí máte a přicvakněte je na plechové skříně, ponky nebo jiné úložné prostory. Budete tak mít přehled. To se hodí hlavně tehdy, když v jedné dílně pracuje více lidí.

4) Na označení mís, hrnců a nádob v kuchyni restaurace

Vaříte, pečete, cukraříte pro hosty či zákazníky? Některé dobroty musí nejprve uležet, těsto vykynout, než se pustíte do další fáze výroby. Jak mísy a nádoby nepoplést? Popište magnetické cedulky a přicvakněte. Dobře drží na pozinkových nádobách, mísách i regálech v chladicím boxu nebo v lednici. Budete tak mít přehled.

5) Magnetické štítky na propagaci – pro značky a symboly v POS i POP

Zkratka POS znamená Point Of Sale, a POP = Point Of Purchase. Označují místo prodeje či nákupu. Zákazníkům sdělují cenu, označení, popis výrobku nebo zboží, například na cedulce u zboží v prodejně. Použít k tomu můžete i velké magnetické štítky, které popíšete fixou nebo si vytisknete hezčí cedulky. Stačí je pak jen zasunout do magnetických štítků a přicvaknout k regálu, stojanu, polici v obchodě, ať mají zákazníci přehled.

Vybavte se, pořiďte magnetické štítky, přicvakněte je doma i v exteriéru.

Magnety a štítky seženete na webu Unimagnet.cz